Bahasa

/

Tender & Sebut Harga

Documents
JPP- SH(B)022017 -Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Mesin Penapis Air Di Jabatan Pendidikan Politeknik Bagi Tempoh Tiga (3) Tahun 546 Kilobytes Tuesday, 16 May 2017
JPP-SH012018 : SEBUT HARGA PEMBANGUNAN VIDEO PENGAJARAN DAN PEMBELAJARAN BAGI POLITEKNIK MALAYSIA, JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK, KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI 422 Kilobytes Thursday, 02 August 2018
JPP-SH012018 SEBUT HARGA PEMBANGUNAN VIDEO PENGAJARAN DAN PEMBELAJARAN BAGI POLITEKNIK MALAYSIA, JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK, KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI MALAYSIA 546 Kilobytes Monday, 14 May 2018
JPP-SH02 2017 - SEBUT HARGA PERKHIDMATAN MENCUCI DAN MEMBERSIH RUANG PEJABAT DI JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK 610 Kilobytes Friday, 31 March 2017
JPP-SH022018 SEBUT HARGA PEMBANGUNAN BAHAN PENGAJARAN DAN PEMBELAJARAN MULTIMEDIA VIRTUAL REALITY DAN AUGMENTED REALITY UNTUK JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI 559 Kilobytes Monday, 14 May 2018
JPP-SH04/2017-SEBUT HARGA MEMBEKAL DAN MENGHANTAR TONER BAGI MESIN PENCETAK DAN MESIN FAKSIMILI UNTUK JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK 407 Kilobytes Wednesday, 02 August 2017
JPP-SH052017_SEBUT HARGA SEWAAN PERALATAN ICT (SERVER) UNTUK KEGUNAAN BAHAGIAN PENGAMBILAN PELAJAR (BAP) JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK (JPP) KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI (KPT) 761 Kilobytes Thursday, 24 August 2017
JPP-SH06 2017_SEBUTHARGA SERVER UNTUK KEGUNAAN JPP 605 Kilobytes Wednesday, 20 September 2017
JPP-T01/2017: TENDER BAGI PERKHIDMATAN PENYEWAAN, PENGHANTARAN, INSTALASI, PENGUJIAN, PENTAULIAHAN, PENYENGGARAAN SISTEM RANGKAIAN KAMPUS (LEASE TO OWN) BAGI 10 BUAH POLITEKNIK UNTUK JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK, KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI 730 Kilobytes Tuesday, 06 June 2017
JPP-T02/2017 - TENDER BAGI MEMBEKAL, MENGHANTAR, MEMASANG, MENGUJIGUNA DAN MENTAULIAH PERALATAN AKADEMIK JABATAN KEJURUTERAAN ELEKTRIK FASA TIGA KE POLITEKNIK MERSING JOHOR KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI 467 Kilobytes Saturday, 09 September 2017
JPP-T03/2017 - TENDER BAGI MEMBEKAL, MENGHANTAR, MEMASANG, MENGUJIGUNA DAN MENTAULIAH PERALATAN AUDIO VISUAL AIDS KE POLITEKNIK TUN SYED NASIR, PAGOH JOHOR KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI 427 Kilobytes Friday, 08 September 2017
KENYATAAN JPP-SH03/2017 - SEBUT HARGA KONTRAK SISTEM PANEL MOF BAGI MEMBEKAL, MENGUJI, MENTAULIAH DAN MENGHANTAR TIGA (3) BUAH BAS 40 PENUMPANG BERHAWA DINGIN UNTUK POLITEKNIK TUN SYED NASIR (PTSN) 370 Kilobytes Monday, 17 July 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA JPP-SH(B)03_2017 & JPP-SH(B)04_2017 41 Kilobytes Wednesday, 21 June 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA JPP-SH032017, JPP-SH042017, JPP-SH052017, JPP-SH(B)062017 94 Kilobytes Thursday, 02 November 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA(JPP-SH022018) 140 Kilobytes Tuesday, 24 July 2018
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA, JPP-SH(B)02_2017 39 Kilobytes Tuesday, 30 May 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA, JPP-SH012017 & JPP-SH(B)012017 40 Kilobytes Friday, 12 May 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA, JPP-SH022017 39 Kilobytes Saturday, 27 May 2017
KENYATAAN SEBUTHARGA DIIKLAN SEMULA (JPP-SH012018) 141 Kilobytes Wednesday, 25 July 2018
Kenyataan SH(B) 06-2017_Pengendali Latihan Design Concept 583 Kilobytes Thursday, 12 October 2017