Bahasa

/

Tender & Sebut Harga

Documents
JPP- SH(B)022017 -Perkhidmatan Penyewaan Dan Penyelenggaraan Mesin Penapis Air Di Jabatan Pendidikan Politeknik Bagi Tempoh Tiga (3) Tahun 546 Kilobytes Tuesday, 16 May 2017
JPP-SH02 2017 - SEBUT HARGA PERKHIDMATAN MENCUCI DAN MEMBERSIH RUANG PEJABAT DI JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK 610 Kilobytes Friday, 31 March 2017
JPP-SH04/2017-SEBUT HARGA MEMBEKAL DAN MENGHANTAR TONER BAGI MESIN PENCETAK DAN MESIN FAKSIMILI UNTUK JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK 407 Kilobytes Wednesday, 02 August 2017
JPP-SH052017_SEBUT HARGA SEWAAN PERALATAN ICT (SERVER) UNTUK KEGUNAAN BAHAGIAN PENGAMBILAN PELAJAR (BAP) JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK (JPP) KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI (KPT) New 761 Kilobytes Thursday, 24 August 2017
JPP-T01/2017: TENDER BAGI PERKHIDMATAN PENYEWAAN, PENGHANTARAN, INSTALASI, PENGUJIAN, PENTAULIAHAN, PENYENGGARAAN SISTEM RANGKAIAN KAMPUS (LEASE TO OWN) BAGI 10 BUAH POLITEKNIK UNTUK JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK, KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI 730 Kilobytes Tuesday, 06 June 2017
KENYATAAN JPP-SH03/2017 - SEBUT HARGA KONTRAK SISTEM PANEL MOF BAGI MEMBEKAL, MENGUJI, MENTAULIAH DAN MENGHANTAR TIGA (3) BUAH BAS 40 PENUMPANG BERHAWA DINGIN UNTUK POLITEKNIK TUN SYED NASIR (PTSN) 370 Kilobytes Monday, 17 July 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA JPP-SH(B)03_2017 & JPP-SH(B)04_2017 41 Kilobytes Wednesday, 21 June 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA, JPP-SH(B)02_2017 39 Kilobytes Tuesday, 30 May 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA, JPP-SH012017 & JPP-SH(B)012017 40 Kilobytes Friday, 12 May 2017
KENYATAAN PENYEBUTHARGA BERJAYA, JPP-SH022017 39 Kilobytes Saturday, 27 May 2017
Kenyataan SH(B) 2904-2017_Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Pengendalian Latihan Program CPCM Tahun 2017 Bagi Kursus Designing Tricks And Tools Of Presentation (CPCM E5) JPP, KPT 558 Kilobytes Friday, 26 May 2017
Kenyataan SH(B)2903-2017_Sebut Harga Bagi Perkhidmatan Pengendalian Latihan Program CPCM Tahun 2017 Bagi Kursus Problem, Project, Production Based Learning In Tvet (CPCM E3) JPP, KPT 587 Kilobytes Friday, 26 May 2017
SEBUT HARGA MEMBEKAL, MENGHANTAR, MEMASANG DAN MENGUJILARI PERALATAN DAN PERISIAN ICT UNTUK KEGUNAAN SISTEM ATAS TALIAN DI POLITEKNIK DAN JABATAN PENDIDIKAN POLITEKNIK, KEMENTERIAN PENDIDIKAN TINGGI MALAYSIA 841 Kilobytes Tuesday, 14 March 2017
SH B -01 2017 - Sewaan Peralatan Firewall Untuk Jabatan Pendidikan Politeknik 478 Kilobytes Friday, 24 March 2017
SH(B)05-2017 - SEBUT HARGA PERKHIDMATAN SEWAAN PERALATAN SERVER BAHAGIAN PENGAMBILAN PELAJAR 519 Kilobytes Tuesday, 18 July 2017