Bahasa

/

Muat Turun

Muat Turun

Documents
BUKU ARAHAN PEPERIKSAAN DIPLOMA 1.08 Megabytes Thursday, 19 May 2016
Maklumat Aerotech 177 Kilobytes Tuesday, 01 March 2016
Surat Akuan Pematuhan DKICT 17 Kilobytes Monday, 29 February 2016
DASAR KESELAMATAN ICT JPP & POLITEKNIK V1.0 912 Kilobytes Monday, 29 February 2016
Takwim Aktiviti Politeknik 2016 30 Kilobytes Tuesday, 02 February 2016
Teks Ucapan Amanat Ketua Pengarah 2016 312 Kilobytes Tuesday, 02 February 2016
Slaid Amanat Ketua Pengarah JPP 2016 3.74 Megabytes Tuesday, 02 February 2016
Pekeliling Am Bil.4 2015: Pemindahan Terbitaan Rasmi ke Arkib Negara Malaysia 1.16 Megabytes Wednesday, 30 December 2015
Panduan Pengisian Borang Takwim 2016 951 Kilobytes Tuesday, 29 December 2015
INFORMASI POLITEKNIK EDISI OKT 2015 4.99 Megabytes Wednesday, 23 December 2015
Borang Pertandingan Rekabentuk Logo Inovasi KPT 218 Kilobytes Saturday, 24 October 2015
Buku Garis Panduan Pengurusan Media Dan Penulisan Artikel Politeknik Malaysia 3.23 Megabytes Thursday, 13 August 2015
INFORMASI POLITEKNIK EDISI OKTOBER 2014 8.79 Megabytes Thursday, 18 June 2015
Garis Panduan Pengambilan Pelajar Antarabangsa 1.65 Megabytes Tuesday, 16 June 2015
LAPORAN TAHUNAN 2014 JPP 69.20 Megabytes Wednesday, 03 June 2015
Jemputan Menyertai National Conference On Wood Based Technology, Engineering And Innovation 2015 (NCWEI’15) 210 Kilobytes Thursday, 28 May 2015
Festival Agro Makanan & Bioteknologi 329 Kilobytes Friday, 22 May 2015
BLUEPRINT POLYGREEN POLITEKNIK MALAYSIA 10.84 Megabytes Monday, 11 May 2015
SYARAT PERTANDINGAN VIDEO PPPM PT 2015 433 Kilobytes Friday, 08 May 2015
Tadbir Urus JPICT dan Tatacara Memohon Kelulusan Teknikal Inisiatif ICT JPP KPM 329 Kilobytes Monday, 20 April 2015