Bahasa

/

Keratan Akhbar

Keratan Akhbar

Documents
Tingkat Kualiti TVET 140 Kilobytes Wednesday, 08 April 2015
Berita Harian - Peranan Politeknik Diperkukuh 262 Kilobytes Friday, 03 April 2015
Berita Harian - Pelancaran POLYGreen Politeknik 136 Kilobytes Thursday, 02 April 2015
Berita Harian - Home Automation Bluetooth 176 Kilobytes Friday, 27 March 2015
Utusan - Inovasi perlukan idea unik 193 Kilobytes Friday, 27 March 2015
Malay Mail - Polytechnics remain attractive to students 801 Kilobytes Tuesday, 10 March 2015
Utusan Malaysia - 2000 belia Shah Alam mohon masuk UiTM 1.59 Megabytes Tuesday, 10 March 2015
Utusan Malaysia - Fahami konsep jihad 1.34 Megabytes Tuesday, 10 March 2015
Utusan Malaysia - RM3 Juta untuk dana penyelidikan 1.63 Megabytes Tuesday, 10 March 2015
Harian Metro - Hubungan pintar akademik penyelidikan UMS 1.28 Megabytes Tuesday, 10 March 2015
Harian Metro - Autonomi Bukan sekadar sijil pengiktirafan 1.63 Megabytes Tuesday, 10 March 2015
Harian Metro - Jadikan IPTA lebih Proaktif, Berkaliber 1.77 Megabytes Tuesday, 10 March 2015
Utusan Malaysia - Politeknik perkasa program ijazah latihan setahun di industri 1.63 Megabytes Monday, 09 March 2015
Berita Harian - Kerjasama pintar Politeknik Mukah, Press Metal 208 Kilobytes Friday, 06 March 2015
Berita Harian - Tuan Rumah Juara MSP Zon Selatan 804 Kilobytes Thursday, 05 March 2015
New Straits Times - Polytechnics the hub to produce skilled workers 508 Kilobytes Tuesday, 30 December 2014
Tingkat Penguasaan Bahasa Inggeris 964 Kilobytes Tuesday, 30 December 2014
Berita Harian - Politeknik juara baru pengajian tinggi 939 Kilobytes Thursday, 25 December 2014
Berita Harian - Mendekati orang asli - Politeknik Muazam Shah tabuar bakti menerusi program MEKAR 834 Kilobytes Tuesday, 09 December 2014
Berita Harian - Kehebatan atlit Politeknik Malaysia diiktiraf 738 Kilobytes Thursday, 04 December 2014